Latvijai četras medaļas Eiropas MMA čempionātā

LMMAA izlase (no kreisās uz labo pusi): treneris Kaspars Semjonovs, Aleksandrs Andrejevs, Ivans Kožečenkovs, Artūrs Skabarnieks, Mahmuds Saifulajevs, Vice-prezidents LMMAA Aleksandrs Proņins, treneris Andrejs Kaješovs)

Latvijas MMA izlases sportisti piedalījās GAMMA Eiropas MMA čempionātā, kas no 24. līdz 28. septembrim norisinājās Gruzijas pilsētā Tbilisi. Sportisti čempionātā guvuši labus panākumus – trīs no četriem cīkstoņiem stājās uz goda pjedestālā. Apsveicam mūsu sportistus un trenerus ar lielisko rezultātu!

Latviju pārstāvēja četri sportisti: Aleksandrs Andrejevs (svara kategorija līdz 77,1 kg) un Arturs Skabarnieks (svara kategorijā līdz 120 kg) no “Berserk” kluba (treneris Kaspars Semjonovs), Ivans Kožečenkovs (svara kategorijā līdz 61,2 kg) un Mahmuds Saifulajevs (svara kategorijā līdz 70,3 kg) no kluba “Sparta” (treneris Andrejs Kaješovs).

Aleksandrs Andrejevs “Striking MMA” disciplīnā ieguva piekto vietu, šīs viņam bija pirmās liela mēroga sacensības.

Ivans Kožečenkovs jau pagājušā gada pasaules čempionātā parādīja labu sniegumu, un šoreiz arī nostājās uz goda pjedestāla MMA disciplīnā, iegūstot 3. vietu un bronzas medaļu.

Mahmuds Saifulajevs, spītējot gūtajai traumai, ar savu neatlaidību izcīnīja sudraba medaļu MMA disciplīnā. Jau atlases cīņās Mahmuds guva smagu ceļgala traumu. Mahmuds piekāpās pagājušā gada Eiropas čempionam Anatolijam Žurakivskim no Ukrainas.

Augstākos panākumus guva Artūrs Skabarnieks, kuram šīs arī bija pirmās liela mēroga sacensības. Artūrs sniedzis vēsturisku panākumu Latvijai – pirmo reizi iegūta zelta medaļa Eiropas MMA čempionātā “Striking MMA” disciplīnā un sudraba medaļu MMA disciplīnā. MMA disciplīnā Artūrs piekāpās aizvadītā gada pasaules čempionam no Polijas Ivo Baraņevskim. Arī Artūrs abas fināla cīņas aizvadīja ar traumu: delnas kaula plīsumu, kas ierobežoja iespējas veikt sitienus ar labo roku.