Latvijas MMA Asociācija

By itf.latvia
Komentāri ir izslēgtiLatvijas MMA Asociācija

LATVIJAS MMA ASOCIĀCIJA (LMMAA)  tik nodibināta 2013 gadā janvārī. Tas bija dažu organizāciju iniciatīva, viena no kuriem ir Latvijas SAMBO klubu Asociācija, ka arī Vjačeslava Semenkova MMA skola – Latvian Top Fighters, Latvijas Tekvon-do Federācija (LTF), Sporta sabiedrība SAJURA, un sporta klubs “LTCS”. Tas organizācijas apvienoja savu spēku  lai atistītu Jauktās Cīņas MMA visā Latvijā un parstāvēt Latviju Eiropas un Pasaules oficiālājos čempionātos.

LMMAA vadība.

Latvijas MMA Asociācija (LMMAA) ir Latvijas vadoša organizācija kura parstavniecība ir visu MMA Amatieru Pasaules galvēnās organizācijās:

No 2019 gada LMMAA vel pārstāvs Globālas MMA Asociācijas (GAMMA) intereses Latvijā un ir GAMMA biedrs.

No 2018 gada LMMAA pārstav arī ir Starptautiskās MMA federācijas (IMMAF) biedrs un pārstāvs IMMAF intereses Latvijā. 

No 2013 gada LMMAA ir Pasaules MMA Asociācijas sastāvā (WMMAA).

Biedrība Latvijas MMA Asociācija  ir atvērta tiem, kuri vēlas piedalīties tās darbā un aktīvi attīstīt Jauktās cīņas mākslas (MMA) Latvijas teritorijā, vienotā komandas sastāvā. Mēs esam priecīgi  ikvienam, kurš vēlas pievienoties mūsu komandai, kas sastāv no kaujas sporta entuziastiem, un mēs gaidām jaunus kontaktus ar aktīvām un ieinteresētajām personām.

Latvijas MMA Asociācijas dibinātāji:

Latvijas Sambo klubu Asociācija (LSKA).

Apvieno Sambo klubus visā Latvijā, veic Nacionālus čempionātus, kā arī organizē starptautiskas sacensības visaugstākā ranga. 2011. gadā un 2015. gadā asociācija ir veiksmīgi organizējā Pasaules SAMBO čempionātu starp junioriem un jauniešiem Rīgā. Un 2013. gadā norisinājas Junioru Eiropas Sambo čempionāts Rīgā.

Latvijas Tekvon-do Centrālā Skola (LTCS).

Vada nodarbības ar pieaugušajiem un bērniem Tekvon-do (ITF) sporta veidā, sagatavo sportistus piedalīties dažādos līmeņos sacensībām, tostarp prestižākajos Pasaules Tekvon-do čempionātos. 

Latvian Top Fighters (LTF).

Vada nodarbības ar pieaugušajiem Jauktās cīņas sporta veidā, sagatavo sportistus dažādos līmeņos sacensībām, tostarp prestižākajos Eiropas un Pasaules MMA čempionātos.

Organizē MMA amatieru sacensības sēriju pēc nosaukumu “Open Cage”, pārstāv amatieru un profesionālo cīnītāju intereses dažādos līmeņos, sadarbojoties ar starptautiskām MMA organizācijām. 2010. gadā LTF atvēra mācību centri, kas atrodas sporta centrā “3Bc”, Rīgā, Liepājas ielā 3/B (Āgenskalna). Šis centrs ir kļuvis par galveno mācību bāze mūsu skolā. Klubā ir MMA, Džudo, Tekvon-do, Kikboksa sēkcijas.

Comments are closed.