LMMAA piedāvā cīņu starp diviem Latvijas čempioniem 2018. un 2019.gadā svara kategorijā līdz 70.3kg

  • Post author:
  • Post category:Cīņas

2020.gada 08. februārī, Latvijas MMA Asociācija piedāvā cīņu starp diviem Latvijas čempioniem 2018. un 2019.gadā svara kategorijā līdz 70.3kg.

Silvis Jansons – dzimis 05.01.2000., rekords 8-3-0, Latvijas čempions MMA 2018.gadā, trenējas “Džudo Saldus” pie trenera Gata Baumaņa.

Bilol Abdurasulov – dzimis 28.03.1998., rekords 4-2-0, Latvijas čempions MMA 2019.gadā, trenējas “Latvian Top Fighters” pie trenera Vjačeslava Semenkova.

Savstarpējā cīņu vēsture: Pirmo reizi cīkstoņi satikās Latvijas MMA čempionātā 2018.gadā, uzvarot iepriekšējās cīņās savus konkurentus, viņi abi tika finālā. Pirmā savstarpējā cīņa beidzās ar cīkstoņa uzvaru no Saldus – Silvja Jansona. 2019.gadā abi cīkstoņi atkal piedalījās Latvijas MMA čempionātā, bet satikties cīņā viņiem nesanāca, Silvis pēc tiesnešu lēmuma zaudēja pusfinālā, savukārt Bilols tika finālā un kļuva par 2019.gada čempionu! Un lūk abu čempionu kopīgais stāsts turpināsies LNK FIGHT NIGHT 14 šovā! – Arēna Rīga.

Kā jau bija gaidāms, LNK Fight Night 14 cīņa par Latvijas absolūtā amatieru MMA čempiona titulu bija interesanta un konkurētspējīga vakara cīņu sarakstā. Abi cīnītāji aktīvi sāka cīņu stāvus un nesteidzās pārvietoties uz parteru. Visas 3 kārtas tika aizvadītas saspringtā konfrontācijā un ļoti ciešā un bezkompromisa cīņā.

Silvis Jansons (Saldus Fight Club) pirmajā raundā veica labus zemos sitienus, bet Bilols Abdurasulovs (Latvijas Top Fighters) nebija zemāks pretuzbrukumu darbībās, vairākas reizes viņa sitieni trāpīja mērķī. Tomēr līdz pirmā raunda beigām Silvis bija aktīvāks, viņam izdevās veikt teikdaunu un ieņemt kontrolpozīciju virsū pretiniekam. Viņš bija tuvu uzvarai, taču atskanēja gongs un cīnītāji devās pārtraukumā.

Otrajā raundā Bilols labi aizsargājās un cienīgi izgāja no sarežģītām pozīcijām. Bija brīži, kad viņš pārtvēra iniciatīvu un ieņēma dominējošo stāvokli, no augšas uzbrūkot uz muguras guļošam pretiniekam. Pretinieces nespēja viena otrai nodarīt būtisku kaitējumu, kā rezultātā līdzvērtīga cīņa turpinājās arī trešajā raundā.

Tomēr Silvim Jansonam izdevās nodemonstrēt nelielu pārsvaru, nobīdot pretinieku parteros. Rezultātā ar vienbalsīgu tiesnešu lēmumu uzvaru izcīnīja Saldus pilsētas cīnītājs Silvis Jansons. Viņš kļuva par Latvijas absolūto čempionu MMA 2020, svara kategorijā līdz 70,3 kg. Apsveicam Silvi Jansonu!

mmalatvia.eu