Martiņam Boževniekam MMA Pasaules čempionāta sudrabs!

Latvijas sportists Mārtiņš Boževnieks no kluba “Berserk” Amsterdamā notikušajā Pasaules amatieru MMA čempionātā izcīnīja sudraba medaļu. Apsveicam Mārtiņu un viņa treneri Kasparu Semjonovu ar lielisko rezultātu! Liels paldies Latvijas MMA asociācijai par dalības organizēšanu čempionātā!

Taču jāatzīmē, ka ļoti cienīgi veicās arī Mārtiņš Boževnieks, kurš cīnījās supersmagajā svara kategorijā virs 120 kg (viņa svars ir 151 kg). Šis tiešām ir ļoti ievērības cienīgs notikums, jo tāds rezultāts mums nav bijis kopš Prāgas triumfa 2015. gadā, …kad Pasaules čempionātā ‘2015 sudraba medaļu izcīnīja rīdzinieks Hasans Mežijevs, kurš startēja svara kategorijā līdz plkst. 93 kg. Tad Hasans finālā zaudēja slavenajam šodien Magomedam Ankalajevam (Krievija).

Martiņš aizvadīja 3 cīņas, pirmajā cīņā ar tehnisko nokautu dažu sekunžu laikā nokautēja pretinieku no Spānijas, otrajā cīņā arī jau pašā pirmā raunda sākumā nokautēja cīnītāju no Grieķijas, bet finālā Martiņš zaudēja amerikāņu cīnītājam Lorensam Filipsam. Boževnieks paguva izpildīt tikai 4 sitienus, pēc kuriem viņš pats guva kājas traumu un atradās zem pretinieka sitieniem, kā rezultātā cīņa tika pārtraukta, zaudējot ar TKO, atstāja mūsu sportistu uz goda pjedestāla otrā pakāpiē, kas pats par sevi ir liels sasniegums.