Privātuma politika

By itf.latvia
Komentāri ir izslēgtiPrivātuma politika
Kas mēs esam

Ieteiktais teksts: Mūsu vietnes adrese ir: https://mma.lv.

Par personas datu apstrādi atbildīgais izpildītājs

SIA “LTF”

Liepājas iela 3b, Rīga, LV-1002

E-pasts: info@mma.lv

Kāda veida personas datus mēs apstrādājam?
 • Personiskus datus – vārdu un uzvārdu, personas kodu, dzimšanas datus, fotogrāfijas.
 • Kontaktinformāciju – tālruņa numuru, e-pasta adresi, dzīvesvietas adresi, saziņas valodu.
 • Drošības kameras ierakstus – drošības kameru ierakstus, kas tiek veikti sporta kluba apmeklētāju un īpašuma aizsardzībai.
 • Ienakošo un izejošo telefona sarunu audioierakstus – balss ierakstus, kas iegūti no telefona sarunu audioierakstiem ar klientiem un potenciālajiem klientiem.
 • Ienākošo un izejošo e-pasta saraksti – saraksti ar klientiem un potenciālajiem klientiem.
 • Pakalpojuma datus – tie ir dati, kas atspoguļo Jūsu rīcību attiecībā pret mūsu pakalpojumu izmantošanu, piemēram, par Jūsu “LTF” iegādātajiem pakalpojumiem un produktiem, dati par iespējamiem pārkāpumiem un par noslēgto līgumu ar Jums.
 • Fiziskās sagatavotības analīzes dati – runa ir par dažāda veida personas datiem, ko drīkst apstrādāt tikai ar Jūsu piekrišanu. Ja esat mums sniedzis attiecīgu piekrišanu, tad saglabāsim šos datus Jūsu klienta kontā un, ja sniegsiet atsevišķu piekrišanu, ar šiem datiem būs tiesīgs iepazīties arī Jūsu personīgais treneris.
Kādam mērķim un uz kādu tiesību pamata mēs apstrādājam Jūsu personas datus?

Personas datu apstrāde notiek dažādiem mērķiem, un katrai datu apstrādei ikviena mērķa labā jānorit, ievērojot tiesiskumu.

Komentāri

Kad apmeklētājs pievieno komentāru vietnē, mēs apkopojam datus, kas norādīti komentāra formā un arī apmeklētāju IP adreses un pārlūkprogrammas lietotāja aģentu, lai uzlabotu mēstuļu atpazīšanu.

Anonimizēta virkne, kas izveidota no jūsu e-pasta adreses (saukta arī par jaucējkodu), var tikt nodota Gravatar pakalpojumam, lai redzētu, vai jūs to izmantojat. Gravatar pakalpojuma privātuma politika ir pieejama šeit: https://automattic.com/privacy/. Pēc jūsu komentāra apstiprināšanas, jūsu profila attēls būs publiski redzams blakus jūsu pievienotajam komentāram.

Datnes

Augšupielādējot attēlus vietnē, jums būtu jāizvairās no tādu attēlu augšupielādes, kas satur atrašanās (EXIF GPS) datus. Vietnes apmeklētāji var lejupielādēt un izvilkt jebkurus atrašanās vietas datus no šādiem attēliem.

Sīkdatnes

Ja jūs pievienojat komentāru mūsu vietnē, jūs varat piekrist vārda, e-pasta adreses un vietnes saglabāšanai, izmantojot sīkdatnes. Šīs sīkdatnes paredzētas jūsu ērtībai, lai jums nav nepieciešams ievadīt datus katru reizi, kad pievienojat komentāru. Tās pārlūkprogrammā saglabāsies vienu gadu.

Ja jūs apmeklēsiet pierakstīšanās lapu, mēs iestatīsim īslaicīgu sīkdatni, lai noteiktu vai jūsu pārlūkprogramma atbalsta sīkdatnes. Šī sīkdatne neuzglabā privātu informāciju un tā tiks atmesta, kad aizvērsiet pārlūkprogrammu.

Kad jūs pierakstāties, mēs uzstādīsim vairākas sīkdatnes, lai saglabātu pierakstīšanās informāciju, kā arī ekrāna iestatījumus. Pierakstīšanās sīkdatnes saglabājas divas dienas un ekrāna opciju sīkdatnes saglabājas vienu gadu. Ja pierakstoties izvēlaties “atcerēties mani” opciju, pierakstīšanās pastāvēs divas nedēļas. Izrakstoties no konta, pierakstīšanās sīkdatnes tiks noņemtas.

Ja jūs rediģēsiet vai publicēsiet ziņu, vēl viena sīkdatne tiks saglabāta jūsu pārlūkā. Šī sīkdatne nesatur privātus datus, tā tikai satur jūsu rediģētās ziņas ID. Tai iestājas noilgums pēc vienas dienas.

Drošības kameru izmantošana sporta klubos

Mēs izmantojam drošības kameras, lai aizsargātu cilvēkus (t.i., klientus un darbiniekus) un īpašumu (“LTF” darbinieku un klientu) visos “LTF” sporta klubos).

Drošības kameras sporta zālēs ir izkārtotas tā, lai novērošanas zonā tiktu iekļauta apkalpošanas lete, garderobju ieejas, treniņu zāle, ieeja studijā. Tādējādi novērošanas zonā un video ierakstos tiks iekļauti arī minētajās zonās esošie “LTF” klienti. Zemāk izklāstīsim videonovērošanas pamatnosacījumus:

 • tiesiskais kameru izmantošanas pamatojums – likumīga interese;
 • īss novērošanas sistēmu apraksts – stacionārs, digitāls, ar tālummaiņas funkciju;
 • kam ir pieeja novērošanas sistēma un ierakstiem – kluba vadītājam, Pakalpojumu vadītājam;
 • cik ilgi ieraksti tiek uzglabāti – ieraksti tiek glabāti 1 mēnesi, pēc tam videosistēma automātiski tos dzēš un uzsāk jaunu ierakstu veikšanu;
 • novērošanas laiks – visu diennakti;
 • novērošanas veids – ierakstu saglabāšana un novērošana;
 • kas tiek darīts, lai aizsargātu datus, kas iegūti, izmantojot izsekošanas sistēmu – ieraksti atrodas servera telpā esošajā cietajā diskā, kas veltīti konkrētajai novērošanas vietai. Pieeja tikai iepriekšminētajām personām;
 • kā persona var iepazīties ar par viņu uzkrātajiem datiem – lai uzzinātu, kādi dati ir uzkrāti par Jums kā par personu, lūdzam vērsties pie mums, rakstot uz e-pastu info@mma.lv. Iepazīstoties ar datiem, lūdzam rēķināties ar to, ka datus uzglabājam tikai 1 mēnesi, kā arī ar to, ka, ja vēlaties apskatīt ierakstus, mums, lai aizsargātu citu biedru īpašumtiesības un intereses, ir jāveic pasākumi, lai šīs personas nevarētu identificēt, tādēļ mēs nevaram nekavējoties veikt šo ierakstu izpēti.
Nepilngadīgie

“LTF” iesaka visiem vecākiem un aizbildņiem paskaidrot saviem bērniem, ka Internetā savi personīgie dati ir jāizvieto droši un ar atbildību. Nepilngadīgajiem nevajadzētu “LTF” Interneta mājas lapā izvietot jebkādus personīgos datus bez vecāku vai aizbildņu piekrišanas un līdzdalības. “LTF” nekad apzināti neievāks datus no nepilngadīgajiem, un neizmantos tos, kā arī neatklās tos trešajām pusēm bez atļaujas.

Iegultais saturs no citām vietnēm

Ziņas šajā vietnē var saturēt iegultu saturu (piemēram, video attēlus, rakstus utt.). No citām vietnēm iegultais saturs darbojas tā pat, it kā apmeklētājs būtu apmeklējis šīs citas vietnes.

Šīs vietnes varētu apkopot datus par jums, varētu izmantot sīkdatnes, varētu iegult trešo pušu izsekošanas līdzekļus, kā arī varētu novērot jūsu veiktās darbības ar iegulto saturu, tostarp arī tad, ja jums ir konts un jūs esat pierakstījies tajā vietnē.

Ar ko mēs dalāmies ar jūsu datiem

Ja pieprasīsit paroles atiestatīšanu, atiestatīšanas e-pastā tiks iekļauta jūsu IP adrese.

Cik ilgi mēs uzglabājam jūsu datus

Ja atstājat komentāru, komentārs un tā metadati tiek saglabāti uz nenoteiktu laiku. Tas ir tāpēc, lai mēs automātiski varam atpazīt un apstiprināt turpmākos šī paša lietotāja komentārus, nevis turēt tos rindā uz apstiprināšanu.

Lietotājiem, kuri reģistrējas mūsu vietnē (ja tas iespējams), mēs saglabājam arī viņu personīgo informāciju, kuru viņi ievada savā lietotāja kontā. Visi lietotāji jebkurā laikā var redzēt, rediģēt vai izdzēst savu personisko informāciju (izņemot, nevar mainīt savu lietotājvārdu). Arī vietnes administratori var redzēt un rediģēt šo informāciju.

Kādas ir tavas tiesības saistībā ar taviem datiem

Ja jums ir konts šajā vietnē vai esat pievienojis kādus komentārus, jūs variet pieprasīt saņemt savu personas datu eksportu ,ali redzētu informāciju, kurus par jums glabājam, ieskaitot visus datus, ko esat mums sniedzis. Jūs variet pieprasīt arī visu savu personas datu dzēšanu, ko glabājam par jums. Tas neietver datus, kurus mums ir pienākums glabāt administratīvos, juridiskos vai drošības nolūkos.

Kur tiek nosūtīti jūsu dati

Apmeklētāja komentāri var tikt pārbaudīti ar automatizētu mēstuļu atpazīšanas pakalpojumu.

Tiesības iesniegt sūdzību Datu valsts inspekcijā un tiesā

Ja saistībā ar saviem personas datiem vai tiesību aizsardzību vēlaties iegūt papildu informāciju, Jums ir iespēja vērsties pie mums, rakstot uz e-pastu info@mma.lv.

Ja uzskatāt, ka ar Jums saistīto personas datu apstrāde ir pretrunā Vispārējās personas datu aizsardzības regulas prasībām, Jums ir tiesības sazināties ar Datu valsts inspekciju vai tiesu, lai aizsargātu savas tiesības un intereses.

Informēšana par izmaiņām

Jebkādas izmaiņas mūsu datu aizsardzības politikā tiks pievienotas datu aizsardzības ziņojumam, mājas lapai un visās citās attiecīgajās vietās.

Comments are closed.