Izsludināts GAMMA U18 starptautiskais čempionāts

Globālā MMA asociācija (GAMMA) un GAMMA USA ir paziņojušas par jaunu starptautisko čempionātu junioriem U18, kas notiks Nešvilā, Tenesī štatā 2022. gada novembrī.

Pasākums, kas paredzēts no 3. līdz 6. novembrim, būs atvērts visiem sportistiem vecumā no 8 līdz 17 gadiem, kuri ir attiecīgās GAMMA nacionālās federācijas biedri vai ir saņēmuši GAMMA apstiprinājumu dalībai.

Reģistrēšana čempionātam būs atvērta līdz 28. oktobrim. Sacensības notikusies viesnīcā Millennium Maxwell House, Nešvilā. Kopumā būs 15 svara kategorijas meitenēm, 23 svara kategorijas zēniem un sportistu skaits kategorijā netiks ierobežots.

Paziņojot par šo pasākumu, GAMMA prezidents Aleksandrs Engelhards sacīja: “Šī ir lieliska iespēja mūsu jaunajiem sportistiem startēt starptautiskā čempionātā. Mēs zinām, ka šis ir izaicinājums ikvienam, un vēlamies pateikties GAMMA USA par vēlmi uzņemt šo notikumu, kas noteikti būs lielisks pasākums.

Šo atklāšanas starptautisko U18 čempionātu rīkošana ir saskaņota ar GAMMA USA ilgtermiņa stratēģiju. “Jaunatnes sportisti un viņu drošība ir mūsu galvenā prioritāte GAMMA USA. Iespēja uzņemt pirmo starptautisko čempionātu ir mūsu apņemšanās. Nešvila ir iespaidīga vieta ar pasaules līmeņa iekārtām, un mēs ar prieku uzņemam sportistus no visā pasaulē, kas solās būt aizraujošs notikums,” piebilda GAMMA ASV prezidents Džastins Brauns, “mums ir nepieciešams, lai vecāki, kuri nav tik labi pazīstami ar MMA, saprastu, ka tas nav tas, ko viņi skatās televīzijā. Un ši ir vissvarīgākā ziņa.”

Par GAMMA

Globālā jaukto cīņas mākslu asociācija (GAMMA) ir jauktās cīņas mākslas pasaules pārvaldes institūcija. GAMMA vada tās prezidents Aleksandrs Engelhards, un tā atrodas Nīderlandē ar nacionāli atzītām federācijām piecos kontinentos. Mēs nodrošinām MMA vērtību popularizēšanu un koncentrējamies uz MMA kā sporta veida kvalitātes paaugstināšanu visā pasaulē.